[Recenzja] Płytki do stempli z serii BC i lakier hybrydowy Genailish z aliexpress :)

Płytki z serii BC :)
Zapłaciłam: 1,06$/ szt.
Kupione: TUTAJ

Lakier hybrydowy Genailish
Zapłaciłam: 0,49$ (cena bez kuponów 2,49$)
Kupiony: TUTAJ

Poprzedni manicure z ombre bardzo mi się podobał, ale trzymał się słabo ze względu na testowanie peel off lulaa (recenzja: TU, link: TU) zamiast zwykłej bazy. Za to ściąganie było świetne, dosłownie 2 min w kompresie i wszystko zeszło płatem :D Teraz postanowiłam dać wspomnianą lulę jedynie na sam środek płytki, z odstępem 0,5-1mm od brzegów. Mam nadzieję, że trwałość będzie lepsza niż wcześniej.
Chciałam użyć limonkowego lakieru, ale wczoraj dotarł genalish kupiony za 0,49$ z kuponem, który jest mega podobny do semilike 000 lazure dream z semilac :D

BTW Sprzedawca ma teraz też kupony, ale trochę gorsze (2$ zniżki przy zakupach za 5$, tutaj). W każdym razie można mieć 2 genalishe za 3,28$ albo jakieś inne lakiery ;)
Tutaj krycie Genailisha po 1 warstwie na wzorniku:

Genailish pokrywa przezroczysty wzornik dwiema warstwami, na swoich paznokciach dałam trzy, ale na niektórych paznokciach wyglądał nieźle już po dwóch. Moje są już dosyć długie, więc myślę, że na krótkich mogą wystarczyć spokojnie dwie.
Lakier jest z tych bardziej gęstych, ale dobrze mi się nim malowało. Przetestowałam odmaczanie i mięknie, ale w ogóle nie nie kruszy, wiec są dwie opcje: albo będzie schodził całym płatem albo będzie się opornie odmaczał (mam nadzieję, że to pierwsze :P).

Jeśli chodzi o użytą płytkę to była to BC18. W promocjach 29.03 kupiłam 3 płytki z tej serii i są przepiękne. Nie mogłam się zdecydować, które wybrać, ale nie chciałam też brać ich zbyt dużo, bo nie wiedziałam czy będą się dobrze odbijać. Ostatecznie wybrałam BC15, BC18 i BC20.

Wszystkie płytki dobrze się odbijają. Niektóre wzory mają bardzo dużo drobnych elementów i tutaj trzeba pośpieszyć się ze stemplowaniem. Na pewno zamówię jeszcze jakieś płytki z tej serii, chociaż moja kolekcja jest już spora ;) Wzory na płytkach w większości świetnie nadają się do kolorowania i robienia naklejek ze stempli (pisałam o tym TU) :)
W tym miejscu miały być swatche, ale wykasowałam zdjęcia zanim przerzuciłam je z telefonu na komputer - brawo ja! :D Może kiedyś nadrobię i zaktualizuję ten wpis..
Stemple w manicure odbijałam przepięknym szmaragrdowo- złotym lakierem do stempli z born pretty, który ma dobrze widoczne drobinki (kupiony już jakiś czas temu tutaj za 2,59$). Niestety zdjęcia nie oddają jego piękna:

A tak cały manicure prezentuje się w sztucznym świetle:

Serdeczny paznokieć to pyłek JCS 07 z allegro (tutaj recenzja).

Moja ocena Genailish: 9/10 (zobaczymy jeszcze jak odmaczanie.. )
Czas przesyłki: zamówiony 30/03/16, u mnie 14/04/16.
Moja ocena płytek BC: 10/10
Czas przesyłki: zamówione 29/03/16, u mnie 6/04/16.

5 komentarzy:

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger