[Recenzja] Hybrydy magnetyczne Cat Eye: Elite99, Mro i Lauryn Magic + kameleon magnetyczny z Elite99MRO - zapłaciłam: 3,12$/zestaw (2szt. + magnes), kupione: TUTAJ
Lauryn Magic - zapłaciłam: 1,12$/szt., kupione: TUTAJ
Elite99 magnetyczne - zapłaciłam: 1,27$/szt., kupione: TUTAJ
Elite99 magnetyczny kameleon - zapłaciłam: 2,12$/szt., kupione: TUTAJ

Powiem szczerze, że do jakiegoś momentu nie miałam żadnej magnetycznej hybrydy. Nagle nadszedł dzień chwilowego zaćmienia umysłu i kupiłam sobie od razu kilka lakierów różnych firm.
Długo zbierałam się do tej recenzji, bo lakiery na początku nie chciały ze mną współpracować, więc "rzuciłam je w kąt". Okazało się, że jest coś nie tak z magnesem, który został dołączony do lakierów Mro. Przykładany bokiem (obojętnie którą stroną) odpycha zamiast przyciągać drobinki lakieru. Działa jedynie postawiony na sztorc :P
Lakiery trochę się od siebie różnią, ale wszystkie są piękne i mienią się milionem drobinek. Mimo wszystko to trochę nie mój klimat, więc zostawię sobie 2-3 sztuki, a reszta pójdzie w świat. Najbardziej podobają mi się te najbardziej podstawowe kolory, np. czarny + złoty. Widziałam fajne zdobienia z użyciem lakierów magnetycznych i chciałabym je wypróbować w tej formie :)
Cała zabawa z lakierami magnetycznymi polega na przyłożeniu na ok. 10 sec magnesu do płytki pokrytej nieutwardzonym magnetycznym lakierem. Jeśli coś nam nie wyjdzie to jeszcze raz pędzelkiem od lakieru przejeżdżamy płytkę i nasze drobinki znowu są gotowe do użycia magnesu.
Ślimaki na wzornikach robiłam... dzięki tablicy magnetycznej dla dzieci ;) Na końcu tego pisaka, którym się po niej pisze, jest mały magnes :) Chodzi mi o taki profesjonalny paznokciowy sprzęt:
źródło: http://allegro.tjal.com.pl/TMToys/TOMY/TMY-6555_00.jpg

Zdjęcia wzorników:

1. MRO
Mro jako jedyne nie wymagają czarnego podkładu pod spodem - mają największe stężenie drobinek w drobinkach ;) Zamówiłam dwa zestawy z magnesem, ale dostałam tylko jeden (do tego dziwnie działający) :( Kolory znacznie różnią się od tego co widać na wzornikach w aukcji, więc polecam się sugerować feedbackiem. Lakiery są dobrej jakości, mają pojemność 5 ml i ładne buteleczki.
Zamówiłam numery 014, 018, 020 i 022. Drobinki w tych lakierach są bardzo drobne i dają subtelny efekt.

2. Lauryn Magic
Moim zdaniem wyglądają najlepiej, bo efekt w nich jest najbardziej trójwymiarowy. Drobinki w nich są trochę większe niż w Mro. Przyszły bardzo fajnie zapakowane - każdy lakier był w osobnym kartonowym pudełeczku:
Lakiery wymagają czarnego podkładu. Na podkład trzeba położyć jedną lub dwie warstwy lakieru - w zależności od tego jak bardzo intensywny efekt chcemy uzyskać.
Wybrałam kolory: 006, 010, 011 i 014.

3. Elite99
Tutaj jest totalny mix, bo lakiery mają drobinki różnej wielkości (w zależności od koloru). Wymagają czarnego podkładu. Wybrałam kolory: 6598, 9910 i 9901 (ten ostatni jest moim faworytem) :)

4. Kameleon cat eye z Elite99
Wybrałam kolor 3312. Ładnie się mieni na różne kolory, ale moim zdaniem nie warto za niego tyle płacić, bo bardzo podobny jest Lauryn Magic 011 ;)

Moja ocena: poza kilkoma kolorami nie ma między nami miłości, ale wiem, że lakiery cat eye mają spore grono miłośniczek. Jeśli chodzi o utwardzanie, rozprowadzanie itd. to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Czas przesyłki:
MRO: zamówione 17/05/16, u mnie 14/06/16;
Elite99: zamówione 17/05/16, u mnie 15/06/16;
Elite99 kameleon magnetyczny: zamówione 17/05/16, u mnie 16/06/16;
Lauryn Magic: zamówione 10/06/16, u mnie 1/07/16.

10 komentarzy:

 1. hej :) utwardzałas też zel w sun9c ? jesli tak to wszystko bylo ok ? i wiesz jak podlaczyc te lampe , jesli nie ma ona europejskiej wtyczki ? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja Sun9c ma normalną europejską wtyczkę. Od jakiego sprzedawcy zamawiałaś? może się pomylił?

   Usuń
  2. Wystarczy kupić przejściówkę. Kosztuje 5zl i sprzęt działa OK :)

   Usuń
 2. Lauryn Magic wyglądają super :D ostatnio przewinęły mi się w propozycjach na ali, teraz pewnie kupię jakiś :-P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie najbardziej podoba się elite99 nr6598

  OdpowiedzUsuń
 4. a skąd masz taki magnes dający taką spiralkę? :) np przy kolorze mro022??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To było robione właśnie tym rysikiem do tablic dla dzieci :)

   Usuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger