[Recenzja + Moje Paznokcie] Tanie pastelowe pyłki od NailMad 💕


Cena: $1.99/ zestaw 6 słoiczków
Kupione: TUTAJ


Pyłki przychodzą zapakowane w zakręcane słoiczki po 2g każdy. Słoiczki są wypełnione po same brzegi, dla mnie nawet odrobinę za dużo, bo udało mi się trochę rozsypać przy pierwszym otwarciu :P Mają świetne kolory, mnie najbardziej urzekł ten brzoskwiniowy :)

Pyłki są grubsze i aplikuje się je na mokry top. U mnie na wzornikach wyżej jest po jednej warstwie pyłków na białym podkładzie, ale w aukcji sprzedawcy można zobaczyć stopniowanie koloru przy większej ilości warstw. Pyłki wtarte w warstwę dyspersyjną hybrydy zachowują się inaczej i przypominają grubszą syrenkę albo pixie:

Mi jednak zdecydowanie bardziej spodobał się efekt "szronu"jaki dają :) Jedyny minus tego zdobienia to fakt, że paznokcie szybciej się brudzą niż przy samym lakierze, ale szczoteczka, mydło + ciepła woda załatwiają sprawę. EDIT: Niestety odwołuję - paznokcie najlepiej pokryć topem, chociażby matowym. Mieszałam rękami mięso z dużą ilością czerwonych przypraw i pyłek zafarbował mi od niego tak, że nie dało się tego usunąć ciepłą wodą i szczoteczką.

Moja ocena: fajne i tanie pyłki :)
Czas przesyłki: 2 tygodnie

Moje paznokcie:

Tutorial ze zdobieniem na serdecznym palcu znajdziecie w TYM poście :)

Baza, top, reinforce:
Baza kads: link
Dry top z NeoNail
Reinforce Mshare (zamiennik semilac hard, dla wzmocnienia): link

Lakiery podkładowe:
Monasi 052 (link) + Semilac 130 sleeping Beauty (na serdecznym)

Jeśli chodzi o krycie tych lakierów to niestety jest słabo :( Pigmentacja jest ok, ale oba mi strasznie smużyły i musiałam dać po 3 warstwy.

Zdobienia:
Na środkowym palcu użyłam brzoskwiniowego pyłku (1 warstwa) na podkładzie z Monasi 052. Kolor przebija spod spodu i wszystko dobrze ze sobą współgra, dlatego nie chciałam dawać większej ilości warstw :)

Do namalowania tygryska:
Czarny Paint gel Saviland: link
Biały paint gel Elite99: link
Monasi 015: link
Pomarańczowy canni 568: link
Pędzelek 10 mm: link
Różowy BQAN: link

3 komentarze:

  1. Ja wczoraj bawiłam się z opalizującym pyłkiem i jestem bardzo zadowolona, bo bez problemu zgrał się z lakierem klasycznym.

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłam pewna, ze Tygrysek to naklejka 😨 wow! Zamawiam pyłki -zmolestuje siostrę by mi zrobiła paznokcie 😉 zapraszam: http://onitestuja.blogspot.com/2017/06/zawartosc-majowej-edycji-urok-uroda.html

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger