[Recenzja] Pixel effect od Nail Mad 🙂


1. Jak Emerald od Indigo: link
2. Jak Kopciuszek od Indigo: link
Cena: $0.99/ słoiczek
Grubość: 0.4 mm

Jakiś czas firma indigo wprowadziła grubsze brokaty, które zachowują się podobnie jak ich pyłki - wyglądają zupełnie inaczej w zależności od koloru pod spodem.
Pixel effect można sypać na mokry top żeby uzyskać "efekt szronu" lub delikatnie wetrzeć w lepką warstwę dyspersyjną hybrydowego koloru lub topu (efekt jak na zdjęciu).
Przetestowałam dwa brokaty z ali, które miały być odpowiednikami wspomnianego pixel effect. Na wzornikach brokaty na warstwie dyspersyjnej hybrydy na białym i czarnym podkładzie. Nie mam niestety oryginału, żeby zrobić zdjęcia z porównaniem, ale jak dla mnie nr 1, czyli Emerald wygląda super - poszczególne drobinki brokatu są blisko siebie, ładnie błyszczą i wyglądają zupełnie inaczej na różnych kolorach. Nr 2 (kopciuszek) również bardzo ładnie zmienia kolory, dobrze odbija światło itd., ale mam wrażenie, że część drobinek jest po prostu przezroczysta.

Widać, że całość nie wygląda tak ładnie jak przy 1, widoczne są puste miejsca. Z jednym i drugim pyłkiem postępowałam tak samo. Sprzedawca znajomy, więc postaram się z nim skontaktować w tej sprawie.

Podsumowując: W tym momencie jestem w stanie polecić jedynie pierwszy pyłek. 2 nie wygląda źle, ale nie o to mi chodziło.
Czas przesyłki: 3 tygodnie :)

1 komentarz:

  1. No cóż. Ten brokat już miałam dużo wcześniej z jakiejś firmy nn i bardzo się zdziwiłam gdy na rynku pojawiło się to samo ale pod zmienioną czy też nową nazwą... nie mniej ten efekt nie robi na mnie wrażenia ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger