[Recenzja] Idealny pędzelek do Poly Gelu


Zapłaciłam: $1.98
Kupiony: TUTAJ (numer 05 w aukcji)

Poly/ Flexy gel ma inną konsystencję od tradycyjnego żelu, jednak sporo osób używa do niego pędzelków przeznaczonych do tradycyjnych żeli. Ze mną na początku było podobnie, ale przeczytałam gdzieś, że najlepiej pracuje się z poly gelem pędzlami przeznaczonymi do akrylu. Wszystko super, ale te pędzelki są strasznie drogie. Przeszukałam ali, zamówiłam i znalazłam ideał!
Pędzelek ma zdecydowanie dłuższe włosie niż moje dotychczasowe pędzle do żelu:


Włosie jest trochę bardziej miękkie i zdecydowanie ułatwia pracę z poly gelem :)

Pędzelek jest dwustronny. Z drugiej strony ma szpatułkę, która idealnie "odcina" odpowiednią porcję żelu po wyciśnięciu z tubki :) Jest zamykany z obu stron na zatyczki z ładnym ornamentem:

Pędzelka używam od 2 miesięcy. Włosie czyszczę hybrydową bazą: to lepszy sposób niż używanie w tym celu np. acetonu, ponieważ nie niszczy włosia pędzla :)
Jeśli standardowe pędzelki do żelu wydają Wam się zbyt krótkie lub zbyt twarde to polecam wypróbowanie tego pędzelka. Mi jest zdecydowanie wygodniej i nie zapłaciłam za niego majątku ;)

Czas przesyłki: niecały miesiąc.

3 komentarze:

 1. Jak to czyścisz hybrydową bazą?
  I tak to prawda, pędzelki do akrylu są dużo miękciejsze niż te do żelu.
  Muszę zamówić sobie ten pędzelek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie pędzelki czyszczę w ten sposób, te do zdobień też :) daję na szklaną podstawkę troche bazy, czyszczę włosie, później usuwam to suchym wacikiem bezpyłowym, formuje włosie i zamykam skuwkę pędzla.

   Usuń
  2. Nie wiedziałam że tak można ;)

   Usuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger