[Recenzja] Pochłaniacz pyłu z aliexpress ❤


Kupione: TUTAJ
Cena: około $45
Promocja! przez najbliższe 48 godzin pochłaniacz kosztuje $39 na hasło "Aliexpress Polska Nails & Tools"! więcej o zniżkach TUTAJ Lori zapewnia 3 miesiące gwarancji :)

Znacie to uczucie, gdy przy piłowaniu paznokci wszystko w promieniu metra jest pokryte pyłem?
Testowałam już sporo lamp, lakierów i innych rzeczy do paznokci, ale pochłaniacza nigdy. Ten jest moim pierwszym, więc nie mogłam doczekać się tego zamówienia :) Nie kupowałam wcześniej pochłaniacza, ponieważ mój mąż miał mi go skonstruować samodzielnie.. i już konstruuje od prawie 2 lat ;) Kiedy Lori zapytała czy chce sprawdzić wysokiej jakości pochłaniacz z jej sklepu, to od razu się zgodziłam. Przed recenzjami nie sugeruje się innymi postami czy filmikami, ale w tym przypadku było inaczej. Nie miałam porównania, więc chciałam wiedzieć jak oceniają go inni i czy napewno moja pozytywna ocena będzie słuszna. Na szczęście wszystkie recenzje również były dobre :D

Nie jestem youtuberem (i prawdopodobnie nigdy nie będę), ale nagrałam filmik o tym jak działa pochłaniacz:

Pochłaniacz jest cudowny! Po takim piłowaniu kredy, bez użycia pochłaniacza, dosłownie wszystko byłoby pokryte pyłem. Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić jak bardzo cieszę się, że go mam!

Pochłaniacz przyszedł zapakowany w kartonik, w którym był również zasilacz z polską wtyczką. Sam sprzęt był bez żadnej dodatkowej instrukcji (ale moim zdaniem nie jest potrzebna, to tylko jeden przycisk ;) ). Paczka była dobrze zabezpieczona w transporcie.

Obudowa pochłaniacza jest metalowa i porządna, dlatego sprzęt jest dosyć ciężki i waży ponad kilogram.


 Pod spodem ma gumowe, antypoślizgowe nóżki:

Tylko jeden przycisk zabezpieczony przed pyłem, który włącza i wyłącza pochłaniacz:

Filtry są wyciągane i wymienne, ale wiem, że starczają na długo. Można je czyścić odkurzaczem czy suszarką do włosów lub (jak robi jedna z dziewczyn z mojej grupy w salonie manicure) wsadzić do worka na śmieci i wytrzepać :D Filtry w razie czego również są dostępne w sklepie Lori :)

Jeśli chodzi o hałas jaki generuje pochłaniacz to w moim odczuciu nie jest on duży - zbliżony do dźwięku, który wydaje bezprzewodowa frezarka :)

Jestem mega zadowolona i wiem, że to w znacznym stopniu ułatwi mi życie. Fajnie, że pochłaniacz nie jest wysoki ani nie ma ukośnej góry, bo nie muszę się przestawiać i "uczyć" frezować na nowo. Wszystko pięknie wciąga, ale jest też zwyczajnie ładny :) Polecam go bardzo, jest mega :D

Czas przesyłki: niecałe 3 tygodnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger