[Recenzja] Stojaczek z magnesem + zestaw wzorników (tipsów) w tym samym rozmiarze :)


Stojaczek $1.99, link
Tipsy $0.68/ paczka 50 szt., link

Bardzo podobały mi się zdjęcia zdobień na tego typu stojaczkach oraz podobno są bardzo wygodne podczas malowania, więc postanowiłam to sprawdzić. Mój flamingo-pingwin nie jest może zbyt reprezentacyjnym okazem gatunku, ale malowałam go wczoraj pierwszy raz razem z live-kursem na youtube, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie ;)

Stojaczek przychodzi dobrze zabezpieczony podczas transportu: zapakowany w kopertę bąbelkową i piankowe zabezpieczenie. Składa się z dwóch części, które łączą się dzięki magnesowi. Tipsy w wielu aukcjach są sprzedawane w zestawie w kilku różnych rozmiarach, ale z tej mojej rzeczywiście wszystkie przyszły identyczne. Do całego zestawu dokupiłam jeszcze stacjonarnie masę klejącą do przyklejania plakatów bez śladów na ścianach. Nie pamietam ile dokładnie kosztowało opakowanie, ale poniżej 1 euro.

Wystarczy odrobina masy by przykleić tips do stojaczka. Po malowaniu schodzi bez pozostawiania żadnych śladów. Można w trakcie przekleić też tips na ołówek razem z masą, jeśli na jakimś etapie będzie Wam wygodniej.

Mój stojaczek jest oczywiście w tęczowym kolorze ;) Bardzo wygodnie mi się na nim malowało i na pewno będzie ozdobą biurka :) Ma idealną wysokość i nic nie wadzi podczas utwardzania w lampie (w moim wypadku Sun5).

Wzorniki ze zdobieniami zajmowały mi sporo miejsca, a teraz będę je przechowywała w pudełku albo woreczku i nakleję sobie w późniejszym czasie do jakiejś ramki te najlepsze :)
Podsumowując: fajna sprawa i polecam :)
Czas przesyłki: stojaczek niecały miesiąc, a tipsy 3 tygodnie.


1 komentarz:

  1. Zgadza się, sama taki zamówiłam kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona, szczególnie gdy do zdobienia musiałam odbić pieczątkę co graniczyło z cudem na wzorniku typu "słoneczko" bo stempel odbijał na "tipsie głównym" i pobocznych :/ W każdym razie dobrze zainwestowane, niewielkie pieniądze :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger