[Recenzja] Bezprzewodowa frezarka z wyświetlaczem - porównanie z bezprzewodową różową :)


Uwaga! przez 24 godziny mamy specjalną zniżkę na obie frezarki! Po podaniu hasła "Aliexpress Polska Nails & Tools".

$47 za frezarkę z wyświetlaczem: link
$42 za różową frezarkę: link

P.S. Obie frezarki mają 3-miesięczną dodatkową gwarancję, poza czasem ochrony na ali :)

Różowa frezarka stała się  od pewnego czasu mega popularna na grupach i wcale mnie to nie dziwi, bo nieprzejmowanie się kablami i źródłem zasilania to świetna sprawa :)
Wszystko wskazuje na to, że jej młodsza siostra z wyświetlaczem również będzie hitem :)
Myślę więc, że porównanie obu będzie dla wielu osób przydatne.

Obie frezarki przyszły do mnie zapakowane w pudełko, które zawierało:
- instrukcję,
- urządzenie,
- głowicę
- przezroczysty uchwyt na głowicę,
- podstawkę na głowicę,
- podstawowy zestaw frezów,
- zasilacz z polską wtyczką.
Frezarka z wyświetlaczem ma dodatkowo specjalny pas biodrowy, który idealnie do niej pasuje :)

Biała frezarka ma pod spodem gumowe antypoślizgowe stópki, a różowa jest całkiem gładka.

Frezarki są podobnej wielkości. Rączka (głowica) w białej frezarce jest metalowa (pokryta czarną farbą) i nie ma żadnych gumowych/ silikonowych elementów jak w różowej frezarce. Głowicie w obu są bardzo poręczne i nie generują dużego hałasu.

Obie frezarki przetestowałam zarówno przy pedicure jak i manicure i radzą sobie świetnie. Część osób narzekała, że różowa frezarka startuje od zbyt wysokich obrotów. We frezarce z wyświetlaczem zaczynamy od 3000 RPM, więc bardzo wolnych. Maksymalne obroty w obu frezarkach to 30 000 RPM.

Obie frezarki uruchamiane są za pomogą pokrętła z przodu obudowy (biała) lub w górnej części urządzenia (różowa). Pokrętło w białej frezarce jest moim zdaniem wygodniejsze, chodzi płynnie i można regulować obroty nawet jednym palcem.

No i najważniejsza różnica - wyświetlacz!
Po co w ogóle we frezarce wyświetlacz i czy warto za niego dopłacić kilka dolarów?
Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna szybkość obrotów oraz stan naładowania baterii (zmieniamy po naciśnięciu przycisku status). Nie jest to rzecz niezbędna do życia, ale bardzo się przydaje :) Wcześniej używałam frezów "na oko", a teraz wiem którym na jakich obrotach najlepiej mi się pracuje. Podobnie wiem, że frezarka nie rozładuje mi się w najmniej spodziewanym momencie, bo kontroluję stan baterii.

87% baterii:

Obroty 30 000:


Z fajnych funkcji białej frezarki warto wymienić również zmianę kierunku obrotów, która następuje po naciśnięciu przycisku. Normalnie we frezarkach musimy najpierw wyłączyć urządzenie, zmienić kierunek obrotów i ponownie włączyć. Tutaj wystarczy nacisnąć przycisk i frezarka zrobi to za nas :)

Podsumowując: czy polecam! jasne, że tak :) jeśli zastanawiacie się nad różową bezprzewodową frezarką, a jesteście w stanie trochę dołożyć to jestem pewna, że nie będziecie zawiedzeni i te kilka dodatkowych bajerów zwiększy Wasz komfort pracy. Wydając mniej na różową kupicie sprawdzony model, bez dodatkowych funkcji, ale cały czas bardzo dobry i warty polecenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger