[RECENZJA + MOJE PAZNOKCIE] Płytka do stempli Major Dijit 039 i manicure ze smokiem :)


link do płytki: TUTAJ
Zapłaciłam: ok. $2
Lubię stemple na paznokciach, bo to mega szybki i łatwy sposób na fajny manicure :)
To już kolejna piękna płytka z Major Dijit w mojej kolekcji! Wszystkie płytki do stempli z tej serii są świetnej jakości- każdy wzorek, nawet najdrobniejszy jest dobrze i głęboko wyżłobiony i przez to idealnie się odbija.

Na ali jest sporo płytek do stempli, czasem te duże kosztują w okolicach dolara, ale moim zdaniem warto wydać kilka centów więcej i odbić wzór od razu, idealnie i za pierwszym razem, a nie próbować wielokrotnie zanim nam wyjdzie. Na podobnym poziomie są również płytki od Born Pretty :)
Wszystkie wzory na płytce 039 są całopaznokciowe i mają długość 2 cm. Używałam jej już kilka razy podczas robienia paznokci i mam jeszcze sporo pomysłów na manicure przy jej użyciu :)

Do stempli używam najczęściej lakierów z kads (link) i przezroczystego stempla (mój link jest nieaktywny, ale taki jak ten)
📬 Czas przesyłki: niecały miesiąc

Teraz trochę o manicure ze smokiem, do którego użyłam wspomnianej płytki :) Przed Halloween trochę zaszalałam. Paznokcie podobały mi się do momentu, kiedy mój mąż stwierdził, że zdobienie, które w zamyśle miało być smoczym jajem, wygląda jak zaawansowana choroba paznokci😅
Ostatnio nie przedłużam paznokci żelem, to moja naturalna płytka i wkurza mnie to, że każdy paznokieć jest inny - część rośnie w dół, część normalnie😐

Ale do rzeczy! Na kciuku i małym palcu mam lakier z lily angel 076: link, który pokrył po dwóch mega cienkich warstwach, ale ta druga była położona dla pewności. Te lakiery są super, tutaj znajdziecie recenzję wszystkich moich kolorów: [RECENZJA] Lakiery hybrydowe Lily Angel :)

Smok był malowany paintgelami z monasi: link, wymieszanymi z pigmentami ze słowianki. Malowałam cienkim pędzelkiem akihi: link pędzelek był polecany na paznokciowej grupie i rzeczywiście można nim robić super cienkie linie.


Jeśli chodzi o "chore smocze jaja" to zrobiłam najpierw ombre areografem. Areograf mam z ali, ale w tej aukcji i sklepie go już nie ma. Planuję zrobić recenzję areografu, jeśli znajdę aukcję z normalną ofertą, bo to świetna zabawa! Mam taki jak ten: link ale dzięki kumulacji różnych kuponów zapłaciłam za swój $21.99, więc ten jest zdecydowanie droższy☹

Następnie odbiłam brokatowym lakierem do stempli wzorek (Born Pretty, numerek 33 z tej aukcji: link). Wzorek odbiłam oczywiście z płytki do stempli to Major Dijit 039.

Pomalowałam odbity wzorek matowym topem i po utwardzeniu wypełniłam wzorek gęstym topem no wipe (dry top z neonail) :)

Do reszty paznokci używałam bazy i topu z kads (to mój sprawdzony, nieśmiertelny zestaw): link
Matowy top mam z Born Pretty w tych dużych białych butelkach, których już nigdzie nie ma😢Jak podoba Wam się efekt końcowy? Lubicie płytki Major Dijit? A może Born Pretty albo jakiejś innej firmy? Dajcie znać!💅

1 komentarz:

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger