[Recenzja] Brokat holograficzny z aliexpress + porównanie do efektu holo z indigo :)

Zapłaciłam: 1,07$
Kupione: TUTAJ


Brokat przychodzi w sporym słoiczku. Zgodnie z aukcją powinno być tam 3,8g brokatu, ale nie mam wagi kuchennej, więc nie jestem w stanie tego sprawdzić - w każdym razie jest go sporo. Sam słoiczek ma mniejszą średnicę niż ten z indigo, ale jest zdecydowanie wyższy:

Holo z indigo wygląda na dużo ciemniejsze w słoiczku niż recenzowany brokat:

Wzornik pomalowałam srebrnym lakierem Bling 07, a brokat został przeze mnie wtarty w warstwę dyspersyjną lakieru. Przed pokryciem topem usunęłam nadmiar małą szczoteczką. Wzornik z holo indigo miałam już przygotowany wcześniej, ale postępowałam z nim podobnie. Brokat nie jest tak mocno zmielony jak ten z indigo, to nie jest typowy pyłek, ale daje bardzo fajny efekt! :) Nie tworzy takiej tafli jak w indigo, pojedyncze drobinki są widoczne.
brokat po lewej, holo indigo po prawej:

Holo indigo po lewej, brokat po prawej:

Ciężko uchwycić ten efekt na zdjęciach. Wydaje mi się, że holograficzne pyłki/ brokaty najlepiej fotografować w sztucznym świetle. Tutaj jeszcze brokat solo:

Moja ocena: jeśli chodzi o efekt jaki daje, pojemność w stosunku do ceny: daję 10/10. Jeśli chodzi o porównanie z holo indigo: jak dla mnie to inne produkty - jeden to pyłek, a drugi brokat.
Czas przesyłki: zamówione 26/02/16, u mnie 05/03/16.

3 komentarze:

 1. Świetny post!
  Osobiście czekam na post ze wszystkimi Twoimi wzornikami z Ali :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się w nadchodzącym tygodniu go w końcu stworzyć :) Sporo rzeczy nowych do mnie przychodzi, więc skupiam się na ich testowaniu i przez to akurat te wzorniki zeszły na drugi plan. Chciałabym dodatkowo każdą z firm hybrydowych jakoś opisać, więc pewnie taki post zajmie mi z pół dnia :D

   Usuń
 2. Brokat daje tu wyraźniejszy efekt.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger