[Recenzja] Naklejki z aliexpress + kolejne lakiery Color Tale :)

Color Tale
Zapłaciłam: 1,38$/ szt.
Kupione: TUTAJ

Naklejki
Zapłaciłam: 0,70$/ arkusz
Kupione: TUTAJ

To moje kolejne lakiery Color Tale, tym razem od innego sprzedawcy (pierwsza recenzja TUTAJ). Nie wiem czy to kwestia temperatury w domu, ale mają trochę gorsze krycie niż poprzednie. Na wzorniku po trzy warstwy każdego:

Postanowiłam pomalować nimi paznokcie :) Użyłam koloru 126, 063 oraz kupionego wcześniej N64:

126, 063 potrzebowały trzech warstw dla idealnego krycia, ale N64 nie chciał ze mną współpracować - przy malowaniu widoczne były smugi, więc musiałam pokryć paznokieć aż czterema cienkimi warstwami lakieru. 
Do manicure postanowiłam wykorzystać naklejki, które niedawno do mnie przyszły z kwiatkami w kolorze pudrowego różu.
Na aukcji jest wiele wzorów do wyboru, mój to nr 1. Naklejki przyszły zapakowane w kopertę, dodatkowo umieszczone zostały w foliowym opakowaniu, które trzeba było rozciąć nożyczkami:

Po rozpakowaniu cały arkusz wyglądał tak:


Naklejki nie mają tła i są równo wycięte. Najlepiej umieścić naklejkę na przemytym kolorze delikatnie odklejając ją pęsetą z arkusza.

Wszelkie wystające elementy usunęłam cążkami do skórek :) Prawdopodobnie można też użyć zmywacza i małego płaskiego pędzelka, ale ten sposób był dla mnie szybszy. Naklejki nie są grube, zrobione jakby z silikonu/ gumy i mają bardzo mocny klej.
Na samym końcu pokryłam paznokcie podwójną warstwą topu :)

Color Tale druga partia
Moja ocena: 8/10 (będę je dalej testować, zawiodłam się trochę na N64 z poprzedniej partii, który świetnie krył na wzorniku).

Naklejki
Moja ocena: 10/10

Obie rzeczy były zamówione od różnych sprzedawców 4/03/16 i przyszły między 26/03/16 a 2/04/16, nie wiem kiedy konkretnie - wyjazd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger