[Recenzja] Reinforce Elite99 jako zamiennik dla Semilac Hard :)

Zapłaciłam: 1,89$, Kupione: TUTAJ
Zapłaciłam: 2,03$, Kupione: TUTAJ
 
Kupiłam tego samego dnia z dwóch różnych linków żeby zobaczyć czy przyjdzie to samo ;) Przyszły mi identyczne produkty, więc warto brać tam, gdzie jest taniej :)

Reinforce z Elite99 testuję już dosyć długo. Jakiś czas temu opisywałam na blogu reinforce z Saviland (recenzja TUTAJ), który nie zdał zupełnie egzaminu.
Ten produkt mogę z czystym sumieniem polecić. Nadaje się do utwardzenia naturalnej płytki lub do przedłużania paznokci. Reaguje na aceton, ale dosyć opornie, więc przy przedłużeniu, gdzie jest sporo warstw, warto spiłować większość i później odmoczyć resztki. Jeśli chodzi o odmaczanie pojedynczej warstwy, przy nakładaniu na naturalną płytkę, to nie powinno być większych problemów.
Jest bardzo gęsty, ale trochę rzadszy od Harda, który jest typowym gęściochem. Aplikacja jest przyjemna i nie miałam żadnego problemu z łączeniem z bazami i kolorowymi hybrydami, które posiadam.
Elite99 trochę mięknie pod wpływem ciepła, ale nie aż tak jak w przypadku Saviland, że paznokcie wyginają się we wszystkie strony ;) Dobrze utwardza paznokcie, ale nie są one aż tak twarde jak w przypadku tradycyjnego żelu, więc jeśli ktoś liczy na taki efekt + odmaczanie w acetonie to polecam użycie dodatkowo proszku akrylowego (link) sypanego na mokry reinforce - będą twarde jak beton :D

Moja ocena: 9/10 dobry produkt i niska cena, kupię ponownie :)
Czas przesyłki: zamówione 29/03/2016, jedna szt. przyszła 3/05/2016, a druga dzień później 4/05/2016.
8 komentarzy:

 1. czyli dobry zamiennik dla mojego żelu, którego czasem używam do lepienia paznokci lub przedłużenia połamasów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za ten artykuł. Śledzę Ciebie na grupie fb i w zasadzie kupuję tylko to, co Ty sprawdziłas :) niestety nie mogę znaleźć teraz Reinforce, bo linki wygasły i jakoś nie mogę znaleźć aktywnego. Mogłabyś podesłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem co się dzieje z elite99, nigdzie nie ma :(
   Teraz sporo osób używa reinforce z Mshare: https://goo.gl/W338Nb przyszedł do mnie jakiś czas temu, ale jeszcze nie napisałam recenzji. Jest mniej gęsty niż ten z elite99, ale dobrze się poziomuje i paznokcie są bardzo twarde.

   Usuń
  2. https://pl.aliexpress.com/item/Elite99-Metallic-Mirror-Effect-Soak-Off-UV-LED-Gel-Nail-Polish-Metal-Firebrick/32267356001.html :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Elite99 10ML Pure Color Gel Polish Reinforce Gel Top Coat Gel Varnish Health Resin Material Reinforce UV LED Nail Gel Polish
  http://s.aliexpress.com/2iUNFn2u
  (from AliExpress Android)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałbym zapytać czy stosuje się go jako top po lakierze kolorowym utwardza i przemywa czy po bazie przed kolorowym lakierem potem dodatkowo oddzielnie top ? Proszę opisać mniej więcej etap nakładania:)z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stosuje się go podobnie jak semilac hard, czyli na bazę, przed kolorem :)

   Usuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger