[Recenzja] Naklejki peel off do łatwego sciągania hybryd

Zapłaciłam: 0,71$/ arkusz 20 naklejek
Kupione: TUTAJ

Jakiś czas temu w TYM wpisie wspomniałam, że testuję na jednym paznokciu paski/ naklejki peel off do łatwego ściągania hybryd.
Paski tego typu z firmy Sensationail widziałam jakiś czas temu w filmiku TheKretka1 na YouTube, dlatego, gdy zobaczyłam podobne na ali to od razu je kupiłam. Pod spodem wspomniany filmik:
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MXnwKybGObo

Paski z ali wyglądają bardzo podobnie. W arkuszu znajdziemy 20 naklejek, które są w różnych rozmiarach i łatwo dobrać ten odpowiedni do naszych paznokci.
Wybrałam pasek, który był odrobinę mniejszy niż mój paznokieć. Po naklejeniu paska, wolny brzeg przetarłam bloczkiem polerskim, a później malowałam ten paznokieć tak jak pozostałe: położyłam reinforce dla wzmocnienia, kilka warstw lakieru podczas robienia geometrycznego ombre oraz top.

Manicure nosiłam około dwóch tygodni i wszystko trzymało się super, nie było najmniejszego odprysku z żadnej strony:

Odrost wygląda na mały, ale nie odsuwałam skórek przed zrobieniem zdjęcia ;)

No i teraz ściąganie. Wydaje mi się, że zrobiłam źle kilka rzeczy. Przede wszystkim nie moczyłam długo rąk w ciepłej wodzie, bo chciałam tego dnia zrobić manicure i nie chciałam czekać aż płytka mi później dobrze wyschnie. Nie spiłowałam też wolnego brzegu.
Samo ściąganie nie było takie trudne. Dosyć ciężko było mi podważyć ten pasek, ale później było już łatwiej:

Niestety jak widzicie na zdjęciu udało mi się uszkodzić paznokieć. Wydaje mi się, że jest to spowodowane dosyć grubą warstwą lakieru (mała elastyczność) oraz tym, że wolny brzeg był przeze mnie bardzo dobrze zabezpieczony i powinnam najpierw go spiłować.

Te naklejki mają w 100% pozytywny feedback na ali, dlatego to utwierdza mnie w przekonaniu, że to jednak moja wina. Polecam je raczej do krótkich paznokci, których nie trzeba dodatkowo wzmacniać.

Podsumowanie: Naklejki mają bardzo mocny klej i rzeczywiście dobrze trzymają się płytki, ale jeśli chcecie je kupić to uważajcie przy ściąganiu i nie róbcie tego tak jak ja ;)

Czas przesyłki: zamówione 2/09/16, u mnie 23/09/16

4 komentarze:

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger