[Recenzja] Tanie organizery na duże płytki do stempli kontra różowy organizer z Born Pretty :)


Organizery różowy i czerwony: zapłaciłam 1.85$/szt., LINK
Organizer różowy BP: zapłaciłam rok temu w okolicach 6$, ale teraz są za +/- 4$, LINK

Moja kolekcja płytek do stempli jest już całkiem pokaźna, więc organizer, który miałam wcześniej z BP, przestał mi wystarczać ;)
Mieści się do niego teoretycznie 20 dużych płytek do stempli. Teoretycznie, ponieważ do jednej "karty" organizera można włożyć dwie płytki z podkładkami. Nie oznacza to, że mieści 40 płytek, bo przy tej ilości nie będziemy w stanie go zapiąć ;) Wchodzi do niego 30-kilka. Nie jest to idealny organizer, ponieważ miejsca na każdą z płytek jest trochę zbyt dużo i przewracając strony, płytki przesuwają się na swoich miejscach.
Postanowiłam więc wypróbować coś innego (i tańszego) :)


Tanie organizery, które do mnie przyszły, są wykonane ze skóropodobnego tworzywa i zapinane na zatrzask. Nie widzę szczególnych różnic, jeśli chodzi o samą jakość tworzywa. Półprzezroczyste karty na płytki wewnątrz tanich organizerów są trochę gorszej jakości, ale tragedii nie ma.
W organizerze z BP płytki wkłada się z boku, a w tych tańszych od góry i według mnie to drugie rozwiązanie jest lepsze.

Główne różnice między organizerami to pojemność. Moim zdaniem tańsze organizery nie nadają się zupełnie do płytek, które posiadają plastikowe podkładki, ponieważ wejdzie do niech jedynie 10 takich płytek :( Za to świetnie sprawdzą się do płytek, które podkładek nie posiadają i w do przechowywania płytek tego typu mogę je polecić.

Podsumowując: Organizer BP do płytek z plastikowymi podkładkami, a tańsze organizery do płytek bez podkładek :)
Czas przesyłki (tańszych): 2 tygodnie :)

1 komentarz:

  1. na duże płytki też muszę coś kupić, a że większość mam bez podkładek to wybiorę tańsze ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger