[Recenzja] Pyłek Unicorn Chrome od NailMad :)


Cena: $2.59 po podaniu hasła "Aliexpress Polska Nails & Tools" (krok po kroku w poście Zniżki)
Kupione: TUTAJ

Całkiem niedawno wszyscy dosłownie oszaleli na punkcie tego pyłku :D W oryginale jest bardzo drogi, ale od czego jest aliexpress :D Jest trochę podobny do popularnej syrenki z Indigo, bo zupełnie inaczej wygląda na różnych kolorach podkładowych. Ten pyłek jednak daje lustrzany efekt + błysk w różowym kolorze.
Na wzornikach pyłki są na tych samych kolorach, ale jeden z lakierów jest termiczny :)

W słoiczku znajdziemy jedynie 0.2g pyłku, ale taka ilość w rzeczywistości wystarczy na bardzo długo, ponieważ jest bardzo wydajny. Po testach na kilku wzornikach nie widzę ubytku. Wciera się go w utwardzony top no wipe (bez przemywania, nietworzący lepkiej warstwy dyspersyjnej, u mnie standardowo z firmy kads ) za pomocą dołączonego aplikatora lub po prostu palca.

 Pyłek jest bardzo drobny, ale poszczególne drobinki są widoczne z bardzo bliskiej odległości na ciemnych kolorach.

Moja ocena: efekt bardzo mi się podoba, szczególnie na jasnych kolorach. Myślę, że fajnie podkręci z pozoru zwykłe pastelowe mani :)
Czas przesyłki: 2 tygodnie :)

P.S. Jedna z dziewczyn mówiła, że jest w stanie wetrzeć zwykłą syrenkę z indigo w top no wipe, żeby osiągnąć ten efekt. Niestety moja syrenka chce się wcierać jedynie w warstwę dyspersyjną (próbowałam na milion różnych sposobów w top no wipe, ślizga się i nic się nie przykleja!). Może mam po prostu produkt z innej partii, ale polecam Wam wypróbować ten sposób  jeśli macie pyłek z Indigo - może akurat się uda :)


EDIT Pyłki Unicorn Chrome od NailMad będą teraz wyglądały trochę inaczej niż ten, który ja mam.. bardzo podobnie do pylku z BP z TEJ recenzji. Zdjęcia od sprzedawcy:

3 komentarze:

  1. Zakochałam się w tym efekcie <3 Muszę popróbować z tym efektem syrenki, a jak nie wyjdzie, to chyba muszę znów odwiedzić Aliexpress :D

    OdpowiedzUsuń
  2. lovely shades

    --Sony
    http://nailscontext.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger