[Recenzja] Pyłek Unicorn Chrome od Born Pretty (nowa, tańsza wersja) :)


Zapłaciłam: $1.67
Kupione: TUTAJ

Sprawdzajcie sklep, bo często ma kupony za monety w aplikacji aliexpress :)
Pyłek wygląda inaczej w zależności od koloru lakieru pod spodem. Wciera się go w top no wipe (taki, który nie tworzy lepkiej warstwy dyspersyjnej po utwardzeniu). Z tego powodu jest bardzo wydajny i taka ilość powinna wystarczyć na bardzo długo :)

Jakiś czas temu BP wypuściło podobny pyłek, ale nie był polecany, z tego powodu go nie kupiłam. Ostatnio pojawił się jednak nowy i tańszy :D Drobinki są bardzo małe i pyłek po wtarciu jest jak lustro mieniące się w wielu różnych kolorach :D
Całkiem niedawno opisywałam pyłek od Nail Mad (recenzja)- tam kolory są trochę inne po wtarciu w te same kolory, sam pyłek jest również grubszy:

Tutaj porównanie obu pyłków w sztucznym i dziennym świetle. Po lewej BP, po prawej NM:

Podsumowując: świetny pyłek, mamy tutaj rzeczywiście prawdziwe lustro :D Nie jest drogi, ale jeśli uda Wam się dodatkowo trafić kupon to juz w ogóle deal życia :D
Czas przesyłki: 2 tygodnie :)

11 komentarzy:

 1. No to muszę go mieć!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam, że zadaje pytanie nie związane z tematem artykułu ale chce się dowiedzieć. Czy czyszcząc stempel na taśmie mam to robić na jej nie klejącej stronie czy tej z klejem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Do czego ten pyłek porównac do Aurora Mirror Effect czy do CRYSTAL MIRROR????

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam pytanie odnośnie wzmacniania paznokci reinforce i akrylem. Gdzieś chyba Pani pisała, że tak robi. Czy mogłaby Pani opisać jak dokładnie to robi? Nigdy nie robiłam czegoś takiego. Czy sypie Pani ten akryl na warstwę dyspersyjną? I jak uzupełnia Pani odrost to w które miejsce należy dać bazę? (o ile w ogóle używa się bazy) Na miejsce, gdzie odrósł paznokieć? Czy na całą powierzchnie również z poprzednim żelem i akrylem? Czy na odrost i kawałek żelu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Justyna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robię tak jak na blogu Pazurki Joanny :) http://pazurkijoanny.blogspot.nl/2015/08/mocna-baza-pod-sabe-paznokcie.html

   Usuń
 5. Witaj..Nietypowe pytanie - jak trafić na kupon do aliex. ?
  Pozdrawiam. Natalia;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wciera się w top i później raz jeszcze pokrywa topem?? Myślałam, że tak jak syrenkę....

  OdpowiedzUsuń
 7. Not all video games or machines have the identical variety of potential outcomes. Most machines with a number 빅카지노 of} pay strains let gamers select how many of} strains to play. For the minimal bet, only the one line operating straight across the reels counts.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger