[Moje paznokcie] Tęczowy unicorn chrome :)


Dzisiaj będzie krótko :) Chcę w ciągu kilku najbliższych dni skrócić paznokcie, bo są zdecydowanie zbyt długie. Nie miałam zbyt dużo czasu na manicure, a na poprzednie nie mogłam już patrzeć, więc postanowiłam zrobić na szybko "przejściowy" manicure. Moje paznokcie nie są idealnie zrobione, ale  nie zamierzam tego poprawiać w żadnym graficznym programie, bo nigdy tego nie robię ;) W każdym razie myślę, że sam efekt tęczy wygląda bardzo fajnie i stąd ten post :)

Paznokcie mam przedłużone żelem venalisa, który ostatnio recenzowałam (recenzja, link). Cały czas go polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o trwałość :)

Na paznokciach mam ombre zrobione z 4 kolorów (od góry):

Ombre zrobiłam pędzelkiem born pretty (recenzja, link). Wystarczyły 2 warstwy kolorów.
Paznokcie pokryłam topem no wipe (bez przemywania) z kads, a następnie wtarłam tani pyłek unicorn chrome (recenzja, link) i ponownie pokryłam topem.

Efekt bardzo mi się podoba :) Paznokcie zmieniają kolory w zależności od kąta padania światła :D Niestety są już zbyt długie i niewygodnie mi już pisać na klawiaturze, więc zmienię to manicure za kilka dni - może zrobię coś podobnego ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger