[Moje paznokcie] Manicure z jednorożcem - ombre, french, negative spaces :)


Nie wiem czy wiecie, ale na mojej grupie Aliexpress Polska Nails & Tools jest obecnie konkurs na paznokcie tematyczne, w którym można wygrać fajne nagrody: lampę i pochłaniacz pyłu :)
Admini grupy nie wygrywają nagród rzeczowych, ale postanowiłam też zrobić manicure z jednorożcem :DJeśli chodzi o frencha to odsyłam do tego posta, na namalowanej końcówce zrobiłam ombre białym pędzelkiem z born pretty(link, recenzja), do którego użyłam 3 pastelowych kolorów:
błękitnego 000 semilike z semilac
fioletowego 017 monasi link
różowego modelones 1031 link

Podobnie postąpiłam przy negative spaces :) Na środkowym palcu namalowałam jednorożca przy użyciu kolorowych hybryd, czarnego paint gelu z saviland (link) i cienkich pędzelków (recenzja, link + link).

Użyłam reinforce z modelones do wzmocnienia paznokci (recenzja, link) - cały czas bardzo go lubię, bo jest gęsty i rzeczywiście moje paznokcie są po nim bardzo twarde. Użyłam bazy z kads (link) i topu z neonail. Mój ukochany top z kads się skończył i czekam na dostawę.

Efekt końcowy mi się podoba, mimo, że paznokcie mają typowo letnie/wiosenne kolory i niekoniecznie pasują do obecnej pory roku to dobrze mi się je nosi :D


Jestem bardzo ciekawa jaki będzie kolejny temat i Was też zachęcam do udziału w zabawie :)

2 komentarze:

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger