[Recenzja] Głowica (rączka) do frezarki na 5 pinów :)


Cena: $14.41
Kupione: TUTAJ 


Już jakiś czas temu opisywałam na blogu podobną rączkę do frezarki z ali (tutaj recenzja). Oddałam ją koleżance, która potrzebowała jej "na gwałt", bo moja oryginalna głowica została naprawiona w ramach gwarancji. Oryginalną głowicę chyba przegrzałam jakiś czas temu (podczas pedicure), bo śmierdzi palonym plastikiem, jeśli poużywa się jej dłużej. Używam tak czy siak od pewnego czasu głównie bezprzewodowej frezarki (recenzja), ale mimo wszystko nie chcę się pozbywać jd700. Leżała sobie z nie do końca sprawną głowicą, więc kiedy jeden ze znajomych sprzedawców zaproponował mi wysłanie rączki w cenie wysyłki od razu się zgodziłam.

Oryginalna głowica (niebieska) oraz z ali (różowa):

Waga:

Moja oryginalna głowica od JD700 to lżejsza wersja (są też takie, które ważą powyżej 200g), waży 156g, a zamiennik z ali 141g. Zupełnie nie czuć tej różnicy, waga jest bardzo podobna, pracuje się nimi zupełnie tak samo.

Jeśli chodzi o porównanie ze starym zamiennikiem z aliexpress, który opisywałam jakiś czas temu, to moim zdaniem różowa głowica jest lepsza, ponieważ nie przenosi wibracji na najwyższych obrotach. Jej jedyny minus to fakt, że pracuje trochę głośniej niż jej oryginalny odpowiednik.

Standardowo bez problemu wkłada się do niej frezy, dzięki funkcji twist lock. Przekręca się lekko różowy element na obudowie, wkłada frez i przekręca w drugą stronę - frezy bardzo mocno trzymają.

Podsumowując: dobry zamiennik, spokojnie można kupować :)
Czas przesyłki: niecałe 3 tygodnie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger