[Recenzja] Bezprzewodowa lampa Sun7 :)


Lampa pochodzi ze sklepu SUNUV: link do aukcji

Tą nowością zainteresowało się bardzo dużo osób, dlatego że to chyba pierwsza lampa z ali, która działa całkowicie bezprzewodowo. Lampy występują w 2 wersjach: z baterią oraz bez. Różnią się kształtem obudowy pod spodem, dlatego nie ma możliwości dokupienia baterii do lampy, która jej wcześniej nie miała.

Lampa przychodzi w kartonowym pudełku typowym na wszystkich innych lamp z tej serii, a dodatkowo w paczce znajdziemy małe pudełeczko z baterią.

W zestawie znajdziemy lampę, krótką instrukcję obsługi, kabel zasilający, baterię oraz osłonkę, którą można zamontować na tyle lampy w zależności od tego czy chcemy żeby był otwarty lub zamknięty.

Osłonka:

Ciężko na zdjęciu pokazać rozmieszczenie ledów, ponieważ nie ma możliwości ściągnięcia dna w lampie, ale są gęsto rozmieszczone.

Bateria:

Bateria w wysyłanej lampie jest minimalnie naładowana. Można ją ładować na 2 sposoby: za pomocą dołączonego zasilacza lub kabla z wtyczką mikro usb. Ładowanie trwa zdecydowanie dłużej przez usb niż przez zasilacz. Bateria posiada 4 diody, które informują o aktualnym stopniu jej naładowania.

Jest oczywiście możliwość korzystania z lampy w tradycyjny sposób :) Bateria nie musi być włożona do środka, podczas korzystania z lampy podłączonej do źródła prądu.

Lampa działa tak samo dobrze podczas pracy na baterii i podłączona kablem do prądu. Czasy utwardzania są zbliżone do innych lamp 48W:
baza i kolorowe hybrydy: 10-15 sec (podwójny czas przy najmocniej napigmentowanych)
top: 30 sec (wtedy najlepiej błyszczy) :)
żele uv i led: w zależności od firmy, ale porównywalnie z innymi lampami, najczęściej około 10-15 sec przy żelach led i 30-60 sec przy żelach uv.

Lampa ma funkcję smart 2.0, czyli możemy zapamiętać czas, po którym automatycznie się wyłączy. Posiada czujnik ruchu oraz funkcję połowy mocy, która jest przydatna przy piekących żelach. Można ją też całkowicie wyłączyć przytrzymując dłużej ostatni przycisk na obudowie.

Jedyne czego jeszcze nie wiem to ile tak naprawdę wytrzymuje na jednym ładowaniu baterii, ponieważ ciężko mi to zmierzyć. Baterię naładowałam na 100% zaraz po tym jak lampa przyszła, a później zrobiłam w niej 2 manicure i utwardziłam trochę wzorników. Nie wiem jaki był łączny czas utwardzania, ale bateria pokazuje w tym momencie 25%, więc niedługo prawdopodobnie się rozładuje.

Podsumowując: Droga, ale bardzo fajna lampa :) Wygodna sprawa z baterią, bo nie ogranicza nas dostęp do gniazdka :) Razem z bezprzewodową frezarką niestraszne mi teraz nawet przerwy w dostawie prądu - i tak będę mogła robić manicure :P

5 komentarzy:

 1. WOW czadowa jest ta lampa!!! i ten jej wygląd!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamówiłam tą lampę ale nie miałam pojęcia że można zmniejszyć jej moc. Jak się to robi i kiedy będzie mieć 48w a kiedy mniej?

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba wcisnąć przycisk 99s przez moment i wtedy zmniejszy sie moc. Mam ta opcje w Sun 5plus

  OdpowiedzUsuń
 4. Lepsza wersja Sun7 48 W bez baterii czy Sun5 48 W? Teraz z kuponami są bardzo podobne ceny, różnią się zaledwie 12 zł. Którą bardziej polecasz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, trochę czasu już minęło. Ile czasu wytrzymuje bateria?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger