[Recenzja + Moje Paznokcie] Magnetyczne hybrydy 3D SexyMix (cat eye)


Lakiery: $1.99/ szt.
Magnes: $1.15
z jednej aukcji: link

Bardzo lubię wszelkie pyłki typu kameleon i wszystkie inne, które zmieniają odcień w zależności od kąta patrzenia. Mam kilka lakierów cat eye, ale nie sięgam po nie zbyt często, używam ich głównie do zdobień. Myślę, że te lakiery wyglądają dużo ciekawiej i dają więcej możliwości :D


Lakiery cat eye kładziemy na czarny podkład. Nie testowałam czarnego z aukcji, ale to ta sama marka co Modelones, a od nich mam świetny jednowarstwowy czarny, więc myślę, że to będzie do samo. Po utwardzeniu czarnego podkładu nakładamy cienką warstwę naszego cat eye i przykładamy do niego magnes (bez utwardzania). Jeśli nam coś nie wyjdzie to pędzelkiem od lakieru ponownie "mieszamy" go na paznokciu i próbujemy jeszcze raz :)

W aukcji jest też fajny magnes z dwiema końcówkami: prostokątną i okrągłą. Miałam już magnes do cat eye, ale był jedynie jednostronny - tutaj zabawa jest zdecydowanie lepsza :D


Jeśli chodzi o manicure to nałożyłam na czarny podkład z modelones dwie warstwy odcieni, które najbardziej mi się podobały: 1268 i 1271 (oczywiście każdy z nich utwardzałam osobno). Ciężko to pokazać na zdjęciu, ale tworzą tęczową, trójwymiarową poświatę. Nie mogę się napatrzeć!


Podsumowując: jestem jak najbardziej na tak - lakiery cay eye to prosty sposób na efektowne zdobienie, a zmieniające się kolory w lakierach 3D wyglądają super. Magnes działa i daje więcej możliwości niż tradycyjny.
Czas przesyłki: około miesiąca.

Reszta manicure:
paznokcie przedłużone galaretką Venalisa: link, recenzja
primer z indigo
baza + top to mój ulubiony zestaw z kads: link
fiolet 046 z Monasi: link
czarny Modelones: link

Oba lakiery mają rewelacyjne krycie i bardzo dobrze się poziomują. Są bardzo mocno napigmentowane, dlatego warto utwardzać je dłużej.

2 komentarze:

  1. Są absolutnie piękne, zakochałam się! Chociaż na stronie modoweinspiracje.pl czytałam, że teraz najmodniejsze są krótki paznokcie. ;) Moja właśnie są krótkie, ale zdecydowanie mam ochotę na takie jak Twoje!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger