[Recenzja+ Tutorial] Cienkie pędzelki AKiHi


Zapłaciłam: $1.29/ szt.
Link: TUTAJ

Mam sporo różnych pędzelków, ale co jakiś czas testuję coś nowego. Pędzelki były polecane na paznokciowej grupie i były tanie, więc stwierdziłam, że przekonam się czy rzeczywiście są spoko.
Moje numerki to 1 oraz 2, czyli długość włosia 5 i 7 mm. Mam jeszcze numerek 6, który kupiłam z myślą o zdobieniach zhostovo, ale dopiero się uczę je malować, więc recenzja za jakiś czas ;)


Pędzelki dobrze leżą w dłoni, wygodnie się nimi maluje. Duży plus za metalowe zatyczki :) Fajnie byłoby gdyby na trzonkach były wypisane numerki pędzelków, ale w sumie to szczegół.


Pędzelki rzeczywiście są mega cieniutkie i nie wymagają przycinania :) Włosie jest odpowiednio elastyczne: ani zbyt twarde ani zbyt miękkie. Włosie nie zwęża się ku dołowi, więc nie nabierzemy na pędzel dużo produktu. Nadają się więc do precyzyjnych zdobień, cienkich linii, krótkich pociągnięć pędzla.

Jakiś czas temu namalowałam nimi również papugę :) Smok z poprzedniego posta również był nimi malowany :)


Jeśli chodzi o zdobienia z górnego zdjęcia to użyłam do nich paint geli z Monasi (link) bez dodatkowego mieszania z pigmentami etc. Mogłam te odrobinę rozrzedzić z topem, ale chciałam zobaczyć jak zachowują się solo. Używałam do malowania tylko i wyłącznie pędzelków AKiHi.

To były moje pierwsze przeplatanki i jestem pewna, że nie ostatnie, bo zdobienie nie jest trudne, ale jednak robi wrażenie i wygląda na bardzo skomplikowane ;)Pędzelki są bardzo fajne i jeśli szukacie czegoś rzeczywiście bardzo cienkiego to polecam!

⏰Czas przesyłki: ok. 3 tygodni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger