Jak zamawiać na aliexpress?

Dlaczego warto zamawiać na aliexpress?
Aliexpress.com to miliony produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Na szczególną uwagę zasługuje system ochrony kupujących, który jest dużo lepiej skonstruowany niż na naszym rodzimym allegro. Aliexpress przechowuje pieniądze kupującego do momentu aż potwierdzi on otrzymanie towaru- dopiero wtedy otrzymuje je sprzedawca. Jeśli towar nie dojdzie lub cokolwiek będzie z nim nie tak, można w łatwy sposób założyć spór i odzyskać swoje pieniądze.
Bardzo dużo rzeczy z aliexpress oferowanych jest w butikach (towar "na zamówienie") lub na allegro z długim czasem dostawy. Oczywiście z ogromną prowizją!

Poradnik będzie składał się z kilku części:
  1. Założenie konta
  2. Kupowanie
  3. Sposoby płatności
  4. Śledzenie paczek
  5. Zakończenie transakcji
  6. Spory
1. Założenie konta 
Wystarczy wejść na główną stronę przy pomocy tego linku. Klikamy Join jak na screenie:

Następnie podajemy swój email, czekamy na wiadomość mailową od aliexpress z linkiem aktywacyjnym, klikamy w link i gotowe!

2. Kupowanie
Na głównej stronie aliexpress mamy dwie opcje znalezienia interesujących nas przedmiotów: poprzez wybór odpowiednich kategorii po lewej stronie głownej witryny lub za pomocą wyszukiwarki tekstowej na górze (jest później możliwość zawężenia tych wyników do konkretnych kategorii):


Po wybraniu interesującej nas kategorii lub słów kluczowych możemy zaznaczyć zakres cen, który nas interesuje (1.). Polecam zaznaczenie opcji "free shipping" - czyli bezpłatnej wysyłki (2.). Możemy sortować wyniki w zależności od ilości zamówień, najnowszych ofert, opinii sklepu lub ceny (3.).


Wybierając interesującą nas aukcję warto zwrócić (oprócz ceny i opisu oczywiście) uwagę na dwa elementy: ilość osób, które zakupiły dany przedmiot i ich opinie (w tym przypadku 364 zamówienia i średnia ocena 4,8/5 to bardzo dobry wynik) oraz opinie o sprzedawcy (w tym wypadku sprzedawca z diamentami, więc też dobrze):

Sprzedawcy w zależności od ilości transakcji oznaczeni są medalami (pierwsze oznaczenie, prawdopodobnie nowy sprzedawca), diamentami (powyżej 1000 sfinalizowanych transakcji) lub koronami (najlepsze oznaczenie):

3. Sposoby płatności
Jeśli wybraliśmy już naszą aukcję to przychodzi czas na zakup i zapłacenie za przedmiot.
a) płacenie kartą, konto walutowe
http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html
b) przelewy24

to be continued..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kesi Nails , Blogger